بسیج دانشگاه امام صادق علیه السلام
21 تير 1399 -
  • اگر بر كشوری نوای دلنشین تفكر بسیجی طنین‌انداز شد، چشم طمع دشمنان و جهان‌خواران از آن دور خواهد گردید / پیام امام خمینی (ره) در تشکیل بسیج دانشجو و طلبه
نگاهی گذرا به زندگی شهید جهاد مغنیه
[1395/10/28]
راه
راه
جهاد آخرین بار در ایران در کنار حاج قاسم سلیمانی مشاهده شد و‌‌ همان جا بود که یادگار حاج رضوان در حلقه دوستان پدرش قرار گرفت. کلام پرحرارت جهاد ـ که در سخنرانی‌هایش در جمع مردم لبنان بیان شده بود ـ یادآور شوری بود‌ که عماد مغنیه در سر داشت و دلاوری‌های پدر را مقابل دیدگان ظاهر می‌ساخت.
به مناسب سالروز غزوه بنی نضیر
[1395/10/02]
پاسخ کوبنده پیامبر به پیمان شکنان یهودی
پاسخ کوبنده پیامبر به پیمان شکنان یهودی
پس از اطلاع یاران پیامبر کرم(ص) از توطئه یهودیان بنی نضیر به دنبال آن حضرت یکی از مسلمانان به نام محمد بن مسلمه را مأمور کرده فرمود:به نزد یهود بنی النضیر برو و به آنها بگو:شما پیمان شکنی کردید و از در مکر و حیله بر آمدید و نقشه قتل مرا طرح نمودید،اینک تا ده روز مهلت دارید که از این سرزمین بروید و از آن پس اگر در اینجا ماندید کشته خواهید شد.
حضور مجدد دکتر زیبا کلام در دانشگاه امام صادق(علیه السلام)
[1395/09/21]
نگاهی کوتاه به زندگی دکتر سعید زیبا کلام
نگاهی کوتاه به زندگی دکتر سعید زیبا کلام
دکتر سعید زیباکلام در سال ۱۳۳۲ در تهران متولد شد. مهندسی برق و الکترونیک را در سال ۱۳۵۶ در انگلستان به پایان رساند و در همان سال دوره کارشناسی ارشد صلح شناسی (گرایش جامعه‌شناسی انقلاب) را در دانشگاه برادفورد انگلستان آغاز کرد و در سال ۱۳۵۷ به ایران بازگشت.
#خاکریز_مجازی
[1395/07/07]
جوان مومن انقلابی در شبکه های اجتماعی
جوان مومن انقلابی در شبکه های اجتماعی
جوان مومن انقلابی در شبکه های اجتماعی ، درس گفتار های حجت الاسلام کازرونی
نشریات