کد خبر: 267

پنجشنبه راهبرد آمریکا در مورد برجام اعلام میشود

روز پنج شنبه ترامپ راهبرد جدید خود درباره ایران را اعلام خواهد کرد. جای جزئیات اینجا نیست اما می دانیم این راهبرد تا سرحد ممکن خصمانه خواهد بود. کل ماجرا یک طرف، من عقیده دارم اصل داستان این است که امریکا امید بسته بتواند با آغاز دوران جدیدی از فشار دوباره کشور را دو تکه کند
پنجشنبه راهبرد آمریکا در مورد برجام اعلام میشود

روز پنج شنبه ترامپ راهبرد جدید خود درباره ایران را اعلام خواهد کرد. جای جزئیات اینجا نیست اما می دانیم این راهبرد تا سرحد ممکن خصمانه خواهد بود. کل ماجرا یک طرف، من عقیده دارم اصل داستان این است که امریکا امید بسته بتواند با آغاز دوران جدیدی از فشار دوباره کشور را دو تکه کند؛ عده ای موافق سازش و امتیازدهی بیشتر و عده ای مخالف آن. هستند کسانی در ایران که امریکا طمع کرده دوباره تلاش خواهند کرد تسلیم را تئویریزه کنند و آنها مهم ترین سرمایه های ترامپ در ایرانند. سازشکاران برای ایران از ارتش امریکا هم خطرناک ترند. بویژه حیاتی است که دولت آقای روحانی چه موضعی خواهد داشت. حدود یک ماه قبل نوشتم در مقابل فشارهای جدید مهم نیست ترامپ چه در سر دارد، مهم این است که روحانی کدام سو خواهد ایستاد. تجربه برجام هماهنگی ملی بی سابقه ای علیه امریکا ایجاد کرده است. کافیست همین یک چیز را حراست کنیم و عده ای دوباره هوس نکنند دقیقه آخر "ریل" عوض کنند. آن وقت خواهیم دید اراده ایران از توان امریکا بسیار بزرگ تر است.

مرتبط ها
یادداشت
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.